147 OKTOBER Wethouder D. J. A. Geluk opent in de Vishal een ten toonstelling van „De Groep". 11. De heer D. A. Heykoop, filiaalhouder van de n.v. Ned. Wapenmagazijn v.h. S. de Jager toegekend de zilveren medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 12. De heren P. v. d. Berg en W. van der Vlugt, 45 en 40 jaar lid van het koor der Paterskerk, onderscheiden met Pro Ecclesia et Pontifice. Overdracht van 120 woningen aan de r.k. bouwvereniging „Sint Jozef" in Delftwijk. 14. De heren J. J. Segbregts, monteur II bij de N.Z.H. en W. Eekhof 40 jaar in dienst der gemeente Heemstede, wordt de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, verleend. fMej. M. M. Veeger, oud-directrice van de R.K. Indu strie en Huishoudschool. 16. Om gezondheidsredenen neemt de heer A. J. van Houten ontslag als wethouder van Heemstede; op 11 december be sluit de gemeenteraad het aantal wethouders van 4 op 3 te brengen. Het levensmiddelenbedrijf Buijs aan de Voorhelmstraat 28 100 jaar. Mr. P. F. Westerling, hoofdadministrateur bij de Pro vinciale Griffie van Noordholland, benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 18. Ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de afdeling Haarlem van de Algemene Rooms Katholieke Ambte- naarsbond wordt de voorzitter, de heer J. J. Loerakker, benoemd tot ridder in de orde van Gregorius de Grote. De Mycologische Vereniging viert in Haarlem haar gou denjubileum. 20. |De heer J. van Krimpen, typografisch kunstenaar. 21. De heer L. J. M. van Bruggen te Aerdenhout, directeur van de Nederlandse Persilmaatschappij, benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau en de heer H. J. J.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 177