151 DECEMBER 18. In de vergadering van de gemeenteraad van Bloemendaal deelt burgemeester Dr. D. H. Peereboom Voller de mogelijkheid mee een lange kuip te maken in de Westelijke randweg bij de Julianalaan te Overveen in plaats van een viaduct, zoals het plan luidt. De bisschop van Haarlem consecreert de H.H. Petrus en Pauluskerk aan de Tesselschadestraat in Haarlem-Noord. fDe heer G. A. de Reede te Doorn, vroeger majoor der infanterie te Haarlem. 19. Ingebruikneming van de kapel aan de Eenhoornstraat van wijk-west der hervormde gemeente „Schoten". 20. Wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd neemt de heer F. van Woerden afscheid van de christelijke l.o. en u.l.o.-school aan de Dreef; de heer Jac. de Vink wordt hoofd van de u.l.o. en de heer M. van Tol, hoofd te Landsmeer, van de lagere school. 21. Opening van de hervormde Adventskerk te Aerdenhout. 22. Tweedaagse bijeenkomst van de Vereniging van Neder landse Kunsthistorici, waarop de Carel van Manderprijs wordt uitgereikt aan Ir. R. Meischke, directeur van de rijksdienst voor de monumentenzorg en de Buchelinsprijs aan Mej. Dr. I. H. van Eeghen, adjunct-archivaris der gemeente Amsterdam. Ir. A. H. Ingen Housz treedt af als president-directeur van de Koninklijke Hoogovens en wordt benoemd tot com mandeur in de orde van Oranje-Nassau. Mr. Dr. R. W. H. Pitlo, substituut-officier van Justitie te Haarlem in gelijke functie benoemd te Utrecht en Mr. J. J. Bredius, substituut-officier van Justitie te Utrecht benoemd als opvolger van Mr. Pitlo te Haarlem. De heer M. Geertsema, hoofd van de Prinsenschool, neemt afscheid wegens zijn benoeming tot leraar aan de hogere landbouwschool te Dordrecht. fDe heer J. E. Voet, juwelier, oud-vice-voorzitter van de Koninklijke Liedertafel „Zang en Vriendschap".

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 181