167 binnen 2 maanden aan dit verzoek, dan zijn de verzoekers tot het beleggen van een zodanige vergadering zelf bevoegd. Alle besluiten worden ter vergadering genomen met een gewone meerderheid van stemmen, behoudens het bepaalde in de artt. 12 en 13. Art. 11. In gevallen, waarin deze statuten niet voorzien, beslist het bestuur. Art. 12. Wijzigingen in de statuten kunnen, behoudens de Koninklijke goedkeuring, slechts bewerkstelligd worden, wan neer in de ledenvergadering 2/3 van de ter vergadering aan wezige leden en donateurs zich daarvóór verklaart en leden en donateurs ten minste 2 weken tevoren zijn opgeroepen onder mededeling waar gedurende deze termijn van oproeping van de bedoelde voorstellen tot wijziging inzage genomen kan worden. Art. 13. Tot ontbinding van de vereniging is nodig een be sluit van de ledenvergadering, verkregen in een uitdrukkelijk daartoe opgeroepen vergadering, waarin 3/4 van de ter ver gadering aanwezige leden en donateurs zich vóór ontbinding verklaart. De vergadering, waarin een voorstel tot ontbinding der vereniging zal worden behandeld, dient ten minste 2 weken tevoren te zijn bijeengeroepen. Indien tot ontbinding der vereniging wordt besloten, zal het archief der vereniging worden geschonken aan het gemeente archief van Haarlem om aldaar te worden bewaard. Een mo gelijk batig kassaldo zal ten goede komen aan de „Stichting Restauratiefonds der Vereniging Haerlem" met inachtneming van het in art. 1702 B.W. bepaalde. Het bestuur bepaalt welke bestemming aan de overige eigendommen der vereni ging zal worden gegeven. Deze bestemming dient zoveel mogelijk in overeenstemming met het doel der vereniging te zijn. Aldus goedgekeurd en aangenomen in de vergadering van 22 december 1958 Goedgekeurd bij Koninklijk besluit dd. 13 juli 1959 nr. 136.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 189