KRONIEK 1959 JANUARI 2. "f De heer J. Keppels, oud-chef bij Stork-concern en een bekende figuur in voetbalkringen. 3. Aan de heer T. M. Schelling wordt bij zijn afscheid als gemeentesecretaris van Heemstede de gouden erepening der gemeente aangeboden. 6. Huldiging van Marinus Adam, tweede dirigent van het Noordhollands Philharmonisch orkest, die 40 jaar aan het orkest verbonden is. 7. De gemeenteraad besluit een krediet van f. 3.000,be schikbaar te stellen voor een onderzoek naar de restau ratie van het carillon der Grote Kerk. 9. Prins Bernhard stelt het research-laboratorium van de n.v. Koninklijke Pharmaceutische fabriek v.h. Brocades Stheeman en Pharmacia aan de Gonnetstraat in gebruik. 11. Ds. D. ter Steege uit Santpoort doet zijn intrede als predikant der Hervormde gemeente te Haarlem en zal optreden als predikant-leraar der christelijke lycea. 12. Te Bazel overlijdt de oud-Haarlemmer mr. S. G. Binnerts, adjunct-directeur van de Bank voor internationale be talingen aldaar. 13. Installatie van mgr. B. J. A. Haanen als pastoor der r.k. kerk te Bloemendaal. f De heer J. van Uden, directeur van het Observatiehuis van jongemannen te Amsterdam en oud-hoofd van de Buitenrustschool voor b.l.o. te Haarlem. 14. j- De heer A. H. van Leeuwen, Zandvoort, architect en oud-adviseur van het ministerie van Wederopbouw. 15. Afscheid van luitenant-kolonel F. van der Meij als commandant van de 127ste afdeling zware mobiele luchtdoelartillerie (Ripperdakazerne) wegens vertrek naar Nieuw-Guinea; luitenant-kolonel P. J. J. de Wit neemt het commando over.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 172