136 FEBRUARI 3. De Nachtveiligheidsdienst te Haarlem bestaat 50 jaar. B. en W. van Haarlem besluiten de Paarlaarsteeg voor het verkeer af te sluiten en alleen toegankelijk te maken voor voetgangers. 4. Op het tweede perron van het Haarlemse station zijn bagagekluizen aangebracht. j" De heer F. Filippo, Bloemendaal, directeur van F. Filippo's Bouw- en Materialenhandel. 6. De heer K. J. Kaufman 25 jaar bondstrainer van de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond. 7. De woningbouwvereniging 'De Voorzorg' 40 jaar. 8. j- De heer J. C. Cromjongh, administrateur van de af deling Haarlem van het Rode Kruis. f Ir. J. A. Spruyt, Santpoort, oud-directeur van de Rijks HBS te Velsen. Zestig jaar geleden richtte de heer Henri J. Carels een broodfabriek aan de Zijlstraat op. 10. f De heer A. H. Buissink, burgemeester van Zaltbommel, vroeger wonende te Haarlem. 11. De illustrator Jan Wiegman te Heemstede 75 jaar. 14. Ir. P. G. van Kuyk, hoofdingenieur bij de Nederlandse Stoombootmaatschappij, raadslid van Zandvoort. 15. J* Ir. A. Groenevelt, Bloemendaal, oprichter en advi seur van n.v. Ingenieursbureau Figee en Groenevelt. 16. Installatie van de heer E. F. Albrecht uit Haarlem als burgemeester van Gieten (zie 11 maart). 18. De gemeenteraad benoemt tot directeur van de Stads bibliotheek en Leeszaal de heer C. van Dijk, directeur van de Openbare Leeszaal te Hengelo, verleent een bij drage van f. 19.200,ten behoeve van de restauratie van de Waalse kerk, één van f. 35.500,voor vernieuwing van de bijzalen van het Concertgebouw en besluit een voorschot te verlenen ten behoeve van de bouw van 158 woningen, 23 winkels en 21 garages voor de Woningbouw vereniging 'Vooruitgang' in Parkwijk.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 174