138 MAART 2. Benoemd tot notaris te Heemstede de heer R. A. P. Roozen, kandidaat-notaris te Haarlem. 7. De heer R. M. van der Hart, oud-hoofd van een school en een bekende figuur in kringen van bloembollencultuur, 75 jaar. f De heer P. Mes, inspecteur bij de Nederlandse Spoor wegen en oud-chef van de afdeling personeelszaken van de Centrale Werkplaats. 8. De tekenaar en etser Dirk Harting te Heemstede 75 jaar; te zijner eer is in Amersfoort een tentoonstelling ingericht. 10. Mr. J. F. Jansonius, Heemstede, oud-burgemeester van Haarlemmermeer, beëdigd als advocaat en procureur bij de Haarlemse rechtbank. 11. De heer C. Oud, oud-directeur van Staatsvissershaven- bedrijf te IJmuiden. Voor aankoop van een woning naast het Frans Hals museum, ten behoeve van uitbreiding van het museum, stelt de raad een bedrag van f. 7.800,beschikbaar en voor het bestraten en rioleren in Schalkwijk een bedrag van f. 600.000,afscheid wordt genomen van het raads lid mr. G. J. H. de Leeuw, die opgevolgd wordt door mr. G. C. J. J. van den Bergh, de burgemeester instal leert als raadslid de heer G. Jansen, die gekozen is in de vacature van de heer E. F. Albrecht. 12. Verkiezingen voor de samenstelling van de Tweede Kamer. 13. Installatie van mr. F. P. E. Bloemarts als president van de Haarlemse rechtbank. 14. f De heer C. B. M. Segaar, oud-chef van de afdeling onderwijs en verkiezingen ter gemeentesecretarie. 18. De schilder Jan Visser 80 jaar. De heer L. Ch. L. M. Vasen promoveert te Groningen tot doctor in de geneeskunde. 19. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit gehuwde onderwijzeressen in dienst te nemen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 176