141 APRIL 15. f De heer C. J. de Groot, oud-gemeentesecretaris van Bloemendaal. ■f De heer Karel Th. Trautwein, glazenier. De gemeenteraad stelt een bedrag van f. 119.000,be schikbaar voor aankoop van een vierklassig schoolschip ten behoeve van het Karei van Manderlyceum, een be drag van f. 53.000,voor het aanbrengen van verbete ringen in het vakantiecentrum te Epe en een bedrag van f. 1779.000,voor het ophogen van een deel van Schalk wijk; besloten wordt tot uitgifte van grond in Sinnevelt voor de bouw van 151 flats, 143 ééngezinswoningen, 63 garages, 14 winkels en 8 werkplaatsen. Een raadsbesluit gedurende veertig jaar aan de Koninklijke Algemene Ver eniging voor Bloembollencultuur een subsidie van f. 35.000,te verlenen alshet verenigingsgebouw in Haar lem blijft, wordtlater door de Kroon vernietigd (zie 19mei). j" Dr. M. A. Evelein, oud-directeur van het Koninklijk Penningkabinet. 16. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit tot verbetering van de verkeerssituatie bij de Viersprong te Aerdenhout met behoud van de oude tolgaarderswoning 'De Haring- buijs'. Het verkeer wordt om dit huis geleid. 19. Ds. J. P. Jacobszoon uit IJmuiden doet zijn intrede bij de Verenigde Doopsgezinde gemeente; hij zal in het bij zonder jeugdwerk verrichten. f Ds. C. H. Brandt, directeur onderwijs in het Neder lands Studenten Sanatorium te Laren, vroeger Luthers predikant te Haarlem. 20. j- De heer N. Parlevliet, reder te Katwijk, commissaris der n.v. N.Z.H. 21. t Dr. B. Ch. Ledeboer, zenuwarts, pionier van de moderne epilepsiebestrijding. 23. De gemeenteraad van Heemstede benoemt tot directeur der Gas-, duinwater- en elektriciteitsbedrijven de heer A. J. van Giesbergen, thans waarnemend directeur.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 179