142 APRIL 24. In de hervormde kerk aan het Kerkplein te Bloemendaal wordt een nieuw orgel in gebruik genomen. 25. De Arbeiders gemeenschap Woodbrookers te Bentveld bestaat 40 jaar. De Coöperatie Haarlem viert haar zestigjarig bestaan en biedt Haarlemse jeugdinstellingen geschenken aan. Eretentoonstelling van werken van Jan Visser, die tach tig jaar is geworden. 27. Installatie van mr. E. M. J. Minderop als voorzitter van de Raad van beroep. 29. Ter gelegenheid van de verjaardag van Koningin Juliana worden navolgende onderscheidingen uitgereikt: Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: mr.J. H. H. Hülsmann, raadsheer in de Hoge Raad der Nederlanden te 's-Gravenhage, vroeger rechter te Haarlem; P. J. Kapteijn, lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal, te Aerdenhout; J. de Kadt, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, te Heemstede; Officier in de orde van Oranje-Nassau: T. J. H. van t Lam, inspecteur voor de lichamelijke opvoeding, te Over- veen; W. Ch. van Gelderen te Heemstede, architect B.N.A.; J. van Ginkel te Heemstede, inspecteur voor bijzóndere diensten der P.T.T. met de persoonlijke titel van adjunct-directeur; F. Bloemend aal te Heemstede, secretaris van de Vereniging van Nederlandse Papier fabrikanten en van het Verbond van Papier-, Strokarton en Papierverwerkende industrieën; H. J. A. Boerma te Haarlem, directeur van de British-American Tobacco Company (Holland) Ltd. te Amsterdam; H. Weidema te Overveen, hoofddirecteur van G. H. Bührmann's Papier groothandel n.v. te Amsterdam; dr. O. H. Dijkstra, pa tholoog-anatoom, te Haarlem; P. A. Heeres, geneesheer directeur van het Sint Elisabeths Gasthuis te Haarlem. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: J. H. G. Hansson te Heemstede, voormalig consul der Nederlanden te

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 180