m 150 AUGUSTUS secretaresse van de Christelijke Vereniging tot verpleging van lijders (essen) aan vallende ziekte. 4. Wegens restauratie van het orgel in de Grote Kerk geven de stadsorganisten een concert 'als afscheid van het vertrouwde klankkarakter' (het orgel is geruime tijd buiten gebruik). 7. Mr. J. W. de Jong Schouwenburg bedankt als lid van de gemeenteraad van Bloemendaal en wordt opgevolgd door de heer A. Lagendijk. t Dr. J. Baart de la Faille, Heemstede, bekend Van Goghkenner. 9* t Ir- J- Pluim, Haarlem, scheikundig ingenieur bij de Mekog, IJmuiden. 12. De Woningbouwvereniging 'Eigen Woning' 40 jaar. 13. "j" De heer J. D. D. Pruissen, Overveen, oud-directeur en commissaris van de Nederlandse Bank voor Zuid-Afrika, oud-directeur Nutsspaarbank te Haarlem. 15. De bisschop van Haarlem der R.K. Kerk, mgr. J. P. Huibers, die 60 jaar priester is, ontvangt als geschenk een bedrag van een kwart miljoen gulden, dat hij be stemd voor modernisering van seminaria, (zie 27 sept.) 15/16. Wereldkampioenschappen wielrennen in Zandvoort, waarvoor uitgebreide verkeersmaatregelen in Haarlem en omgeving zijn voorbereid. 19. De gemeenteraad verleent eervol ontslag aan de heer D. H. Suerink als directeur van de dienst voor Sociale Zaken en verleent een subsidie voor de Sionskerk der Hervormde gemeente van Spaarndam. 26. De heer A. van der Aart, voorzitter van de Haarlemse Voetbalbond (zie 26 nov.). De heer H. R. B. Wiesman, directeur van assurantie- bedrijven. 27. De gemeenteraad van Heemstede stelt f. 30.000,be schikbaar voor het tweede deel der restauratie van het Oude Slot. K

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 188