154 OKTOBER legd ten behoeve van de watervoorziening in Schalkwijk, •f De heer H. J. van Leeuwen, die veel werk heeft verzet voor de stichting der Sionskerk in Haarlem-Noord. De Algemene Doopsgezinde Sociëteit benoemt tot voor zitter ds. S. M. A. Daalder te Haarlem. 7. f De heer M. H. W. J. van Ooijen, oud-hoofdinspecteur voor de bouw van het R.K. bisdom Haarlem. 8. f De heer Jac. Bonset, Zandvoort, toonkunstenaar. In de vacature Jac. Rustige wordt tot lid van Gedepu teerde Staten van Noordholland benoemd de heer J. de Jong te Hilversum. 9. j De heer P. J. Knoop, de eerste reclasseringsambtenaar in ons land. De heer H. Bouman, geneesheer-directeur van de stich ting 'Vogelenzang' te Bennebroek, benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 11. Wegens zijn vertrek naar de Gereformeerde kerk van 's-Gravenhage-Oost neemt ds. D. J. Roos afscheid van de Gereformeerde kerk van Haarlem-Zuid. 15. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit de buurt Santpoort-Station de naam Duinlustpark te geven. De heer E. Vinke, Bloemendaal, directeur van J. J. Vinke's Handel in Scheepsprovisiën en Uitrustingen N.V. te Amsterdam, benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. Zuster A. L. Saraber, besturende zuster van het Diaco- nessenhuis, benoemd tot directrice van het nog te bouwen Diaconessenhuis te Paramaribo. 16. De Staatssecretaris van O.K. en W., de heer G. C. Stru- benrouch stelt de Lieven de Keyschool voor individueel nijverheidsonderwijs in gebruik. 20. Aan de Tweede Kamer is aangeboden het wetsontwerp tot opheffing van de gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude (een deel aan Haarlem en een deel aan Haarlemmermeer)

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 192