160 DECEMBER 14. Huldiging van de heer H. J. Voors, die veertig jaar secre taris is van de Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur. 15. De heer A. H. M. Donkers te Haarlem benoemd tot directeur van het postkantoor te Oss. 16. Ds. R. Bijl, hervormd predikant, viert zijn zilveren ambts jubileum. 17. Bij zijn afscheid als secretaris van onderwijscommissies kent de gemeenteraad van Bloemendaal de heer S. A. Wilson de zilveren legpenning der gemeente toe. 18. Ingebruikneming van de Rijksauto mobielcentrale inde Waarderpolder. 22. Mr. dr. F. A. Bijvoet, bestuurslid van de Vereniging Katholieke Kinderuitzending in de bisdommen Haarlem en Rotterdam, benoemd tot ridder in de orde van Sint Gregorius. De heer A. J. F. Slendebroek te Haarlem, directeur van de n.v. Bouwhandelmaatschappij, voorheen Menten en Co te Amsterdam, benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. In de plaats van mr. F. van der Goot, die wegens het bereiken van de leeftijd van 70 jaar is afgetreden, wordt benoemd tot deken van de orde van advocaten mr. F. J. D. Theijse sr. 24. Ingebruikstelling van een politiepost met brandweergara ge in Aerdenhout. 28. Viering van het 50-jarig bestaan van de Nederlandse Raf finaderij van Petroleumprodukten aan de Spaarndamse- weg. De heer J. J. Tesselaar te Wieringermeer benoemd tot pastoor in de r.k. parochie H.H. Elisabeth en Barbara aan de Paul Krugerstraat. 30. De heren K. R. van Staal en J. Boom sr. nemen afscheid als directeur van de n.v. Uitgevers- en drukkersbedrijf Boom Ruijgrok.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 198