KRONIEK 1960 JANUARI 2. Uit het Bisschoppelijk Museum wordt het paneeltje, voor stellende 'Heilige Familie' van Ambrosius Benson, vermist. 4. De heer K. van 't Zet uit Utrecht treedt in functie als directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau te Haarlem. J De heer A. C. van Bostelen, vroeger onderwijzer te Spaarndam. De heer S. van der Veer te Heemstede, directeur van Sabelis en Kerrebijn, benoemd tot ridder in de orde van Oranje- Nassau. 6. f De heer K. Tinholt te Bloemendaal, oud-hoofd ener school en stichter van de Tinholt-verzameling. Ingebruikneming van de R.K. Vormschool voor Kleuter leidsters aan de Kleine Houtweg 129. -f- De heer j. C. Swaalf, oprichter van de firma Swaalf voor grafwerken. 8. Frans Halstheater viert 25-jarig bestaan. Installatie van de heer J. J. Tesselaar als pastoor van de parochie H.H. Elisabeth en Barbara. 9. Ir. A. P. van Hecking Colenbrander te Den Haag, direc teur van de Haarlemse Scheepsbouwmaatschappij. 12. Bij Koninklijk Besluit is eervol ontslag verleend aan de heer B. M. Brans als notaris (zie 31 aug.) 13. De gemeenteraad besluit een krediet van f 447.300 beschik baar te stellen voor de bouw van een school aan de De Bazellaan in Haarlem-Oost 14. Jubileumconcert voor de Haarlemse musicus Jos. de Klerk, die op 8 januari 75 jaar is geworden (zie 29 april) Bij de aanbesteding door de Provinciale Waterstaat van het grondwerk voor de aanleg van de westelijke randweg tussen de Heussensstraat en de Zijlweg is de heer W. Jansen uit Haarlem met 87.800 de laagste inschrijver (zie 16 maart)

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 140