139 16. Verschenen is het Koninklijk Besluit, waarbij aan de heer j. Fontijne eervol ontslag wordt verleend met ingang van 1 mei als hoofdcommissaris van politie (zie 5 mei) 18. t Mr. F. J. D. Theyse sr., Bloemendaal, deken van orde van advocaten bij de Haarlemse rechtbank, secretaris van de Bond van Bloembollenhandelaren. 22. In het in aanbouw zijnd hervormd bejaardencentrum Ken- nemeroord aan de Herenweg te Heemstede, wordt een ge denksteen onthuld. 23. De heer M. W. Savrij Droste, directeur van Droste's Cho colade en Cacaofabrieken, viert zijn zilveren jubileum in dit bedrijf. 25. De Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid wijst aan stichtingen voor verpleeghuizen voor chronische en langdurig zieke bejaarden in Haarlem en omgeving 625 verpleegbedden toe. 26. Viering van het zestigjarig bestaan van de Bond van Schil derspatroons in Haarlem en omstreken. 27 De heer G. F. Heidendaal, vice-voorzitter van de Haar lemse Kegelbond. 28. f Mevrouw Anna van Gogh—Kaulbach, letterkundige. De heer T. Dorrf.paal, oud-ouderling der hervormde gemeente te Haarlem en oud-penningmeester van de af deling Haarlem van het Nederlands Genootschap tot Reclassering. f De heer C. B. W. van Huët, administrateur van de Ver eniging van Haarlemse ziekenfondsen tot bevordering van tandheelkundige verzorging. 29. f De heer A. A. Hillebrand, oud-architect bij Openbare Werken. FEBRUARI 1. f De heer J. W. Wichers, leraar biologie aan het Kenne- rner Lyceum te Overveen, voorzitter van 'Thysse's hof' en lid van de gemeenteraad van Bloemendaal. Bij Koninklijk Besluit zijn benoemd tot ridder in de orde

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 141