141 15. Sluiting van restaurant Brinkman aan het Houtplein, tatei wordt er een showroom voor auto's ingericht. De Rudolf Steinerschool opent in de Westerhoutstraat een kleuterklas. 18. Dr. G. Ras, oud-conrector van het Stedelijk Gymnasium, 80 jaar. Benoemd tot deken van de orde van advocaten bij de Haar lemse rechtbank mr. C. Blankevoori. De burgemeester installeert een plaatselijke comité van 'Doe open', een actie van de jeugd om gelden te verzamelen voor vluchtelingen. 22. Ter herdenking van mevrouw Titia van Looy—Van Gelder, die 100 jaar geleden geboren is, worden bloemen op haat- graf gelegd. -j- De heer B. Kluit, Hattum, oud-secretaris van de Haat- lemse Voetbalbond. 24. De gemeenteraad stelt 2.854.000 beschikbaar voor op hoging van het derde deel van Schalkwijk, 2.480.000 voor riolering en bestrating in de gemeente, 147.000 voor uit breiding van het Lorentzlyceum aan het Santpoorterplein en 2.000 voor de voorbereiding der restauratie van het Cavaillé Coll-orgel in het Concertgebouw. 25. Slaan van de eerste paal van het gebouw van het R.K. lyceum voor meisjes 'Sancta Maria in Eindenhout. 27. Viering van het tachtigjarig bestaan van de IJsclub Nova Zembla' te Spaarndam. Ir. C. H. Holgen, die op 2 maart 70 jaar wordt, neemt af scheid als directeur van Stork Hijsch, aan welk bediijl hij 40 jaar verbonden is geweest (zie 29 april) Tijdens een bijeenkomst van de afdeling Haarlem van 1 he Dickens Fellowship treedt Godfried Bomans, sedert 8 december 1956 voorzitter, als zodanig af en dr. E. W. Sachs volgt hem op. 28. De heer L. Warmerdam wordt ter gelegenheid van zijn gouden jubileum als lid van het parochiaal zangkoor te Spaarndam, toegekend het gouden kruis Pro Ecclesia et Pontifice.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 143