142 Ir. Th. Heijblom legt zijn functie van hoofdingenieur directeur van de Rijkswaterstaat in Noordholland neer wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd en wordt opgevolgd door ir. A. K. W. IJnger uit Rotterdam. Slaan van de eerste paal van het nieuwe kantoorgebouw aan de Schipholweg voor Fluor-Schuytvlot n.v. MAART I. De bisschop-coadjutor mgr. dr. J. A. E. van Dodewaard wijdt de R.K. Industrie- en Huishoudschool aan de Garen- kokerskade in; de secretaris van het bestuur der school, de heer A. M. van Emmerik, wordt benoemd tot ridder in de orde van Sint Sylvester (zie 11 mei) 3. Opening van de 18de Haarlemse Voorjaarsbeurs voor de Vrouw, die als motto voert 'La femme et la fleur' door burgemeester mr. O. P. F. M. Cremers. Overdracht van een cutterzuiger door de Haarlemse Scheepsbouwmaatschappij aan Costaan—Blankevoort, ten behoeve van Werkzaamheden in Nigeria. 5. De Cricketclub 'Haarlem' viert haar gouden jubileum. De Haarlemse stadsorganist Piet Kee onderscheiden met 'The Harriet Cohen Foundation' te Londen (een interna tionale muziekprijs) 7. Staking in de bouwvakken, welke drie weken duurt. 8. De heer A. J. F. van Balen, bestuurslid van de Stichting 'Haarlem-Noord' en van de Schoterwegvereniging. 9. Het Provinciaal Electriciteitsbedrijf Noordholland noteert zijn 200.000ste aansluiting en wel in Krommenie. Te Leiden promoveren tot doctor in de rechtsgeleerdheid mr. H. j. Por, advocaat te Haarlem, en de oud-Bloemen daler mr. P. J. G. Kapteijn. 10. f De heer Anton Molkenboer, mozaïekschilder. Ingebruikneming van de vergrote brandweerkazerne. II. Ter gelegenheid van het feit, dat 25 jaar geleden begonnen is met het geven van jeugdconcerten voor middelbare

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 144