145 De gemeenteraad besluit een bedrag van 1.356.000 be schikbaar te stellen voor riolering en bestrating in de Fara- daystraat en omgeving, in het tweede deel van Schalkwijk, in de Kleine Houtweg en in de Paviljoenslaan, alsmede een bedrag van 1.700.000 voor vergroting met 1,4 ha van het industrieterrein aan de Oudeweg. Ter gelegenheid van de Wereldboomplantdag worden in verscheidene delen der stad bomen geplant. 8. Ingebruikneming van de Verlosserskerk (Gereformeerde kerk van Haarlem-Noord) aan de Generaal Spoorlaan in Delftwijk (zie 8 mei) 9. Receptie ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de Haarlemse Lawn Tennisclub; op 9 mei wordt het vergrote clubgebouw bij de banen aan de Spanjaardslaan in gebruik genomen. 11. Tijdens de algemene vergadering van de Koninklijke Alge mene Vereniging voor Bloembollencultuur wordt onder meer de heer R. M. van der Hart te Haarlem benoemd tot erelid (zie 5 mei) 12. Drs. M. Visser, die burgemeester blijft van Haarlemmer- liede en Spaarnwoude, geïnstalleerd als burgemeester van Ouder Amstel. 19. Viering van het gouden jubileum van de afdeling Haarlem van de Vereniging van leraren en onderwijzers in de Licha melijke Opvoeding en congres van de landelijke vereniging. De heer F. A. M. Seuter, veertig jaar verbonden als jour nalist van het dagblad 'De Tijd' waarbij ook de Nieuwe Haarlemsche Courant behoort, wordt pauselijk onderschei den met Pro Ecclesia et Pontifice. 20. Een padvindersonderscheiding, de Jacobstaf, wordt uitge reikt aan de heren F. Braaksma, assistent-districtscommis saris voor de christelijke groepen, C. Groot, onder-districts commissaris N.P.V., H. P. H. Plevier, groepsleider, H. Ratsma, lid van de plaatselijke commissie en G. K. Keessen, groepsleider te Aalsmeer. 23. De wethouder voor jeugdzaken, de heer J. A. Schippers,

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 147