147 de Provinciale ziekenhuizen van Noordholland. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: G. E. Noordhoff, hoofdinspecteur P.E.N., Bloemendaal; mevrouw ir. M. Waardenburg—Lindeijer, adviseuse C.J.V.F., Haarlem; Jos. C. de Klerk, componist en schrijver over muziek, Haarlem; P. M. Buis, adjunct-directeur Profilti; R. Fruite- ma, hoofdcontroleur bij de belastingen te Haarlem; R. N. Busser, hoofdcontroleur bij de belastingen te Haarlem; P. Donken, hoofdcommies van belastingen te Haarlem; L. Poppinga, hoofdcommies ministerie van Volkshuisves ting, Heemstede; J. J. Abspoel ass. vluchtprod. K.L.M., Heemstede; H. v. d. Bunt, vennoot Org. Adviesbureau v. d. Bunt en Co., Bloemendaal; J. A. Dal, directeur Graveer- en Stempelfabriek, Haarlem; L. Lam, voorzitter Christe lijke Middenstandsvereniging, Heemstede; W. J. B. M. J. van Liemt, directeur Fijnhout- en Triplexhandel Fetin, Haarlem; B. Ff.ls, hoofd bureau Noordholland Maatschap pelijk Werk, Haarlem. 30. De heer A. W. Roggeband 25 jaar bestuurslid van de Haarlemse Cricketbond. MEI 2. De eerste violist van het Noordhollands Philharmonisch Orkest de heer J. Vierveyzer neemt afscheid. De heer C. A. Schipper neemt wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar afscheid als directeur van de Heem- steedse Sportparken en wordt opgevolgd door de heer A. van Riet. Ingebruikneming van een nieuwe vleugel van het Christe lijk Lyceum aan de Emmakade, welke vleugel naar de rector dr. G. J. Dieperink wordt genoemd (zie 7 sept.) 3. De heer J. Schippers te Heemstede, penningmeester van de afdeling Haarlem van het Rode Kruis, wordt uitgereikt het kruis van verdienste van het Nederlandse Rode Kruis. Congres van het Bureau Internationale Catholique de l'Enfance (r.k. speeltuinorganisaties)

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 149