151 Kerk door de 17e eeuwse schilder Hendrick Corneliszoon van Vliet, in bruikleen afgestaan aan de kerkvoogden van deze kerk. 17. +De heer H. M. van Unen, oud-wethouder van Heemstede. 18. De heer D. Smit, oud-penningmeester van de voetbal club R.C.H. Viering van het zestigjarig bestaan van de Haarlemse zwem en poloclub H.V.G.B. Ingebruikneming van de manege 'Groenendaal' aan de Herenweg te Heemstede. 20. De heer A. D. Th. Bruijning te Haarlem benoemd tot nota ris te Beverwijk. 21. De Provinciale Staten van Noordholland besluiten tot ver koop van de huizen Nieuwe Gracht 43 tot en met 49, waar in thans de Provinciale Waterstaat is gevestigd, aan de n.v. Drukkerij De Spaarnestad voor 350.000. f De heer Willem van der Veer, Aerdenhout, oud-toneel speler. 22. Ingebruikneming van het gebouw van de Holland Nautic door de Rust Oleum Corporation, een Amerikaans verf- concern. 23. Dr. P. van Paassen neemt afscheid als geneesheer-directeur van het Diaconessenhuis en wordt op 1 juli opgevolgd door de heer W. Betist uit Kampen. 24. De heer Robert W. Scheller te Amsterdam ontvangt de gouden erepenning van Teylers Tweede Genootschap, als bekroning van zijn antwoord in de prijsvraag betredende de oudste schetsboeken van kunstenaarshand, ontstaan vóór het jaar 1450. 27. De bisschop van Haarlem, mgr. J. P. Huibf.rs, legt zijn ambt neer en draagt het over aan de bisschop-coadjutor, mgr. dr. J. A. E. van Dodewaard; mgr. Huibers, die zich in Heemstede gaat vestigen, wordt benoemd tot aartsbisschop tit. van Cypsela bij Constantinopel. ■f Dr. J. van Dorp, emeritus-predikant te Gendringen, vroe ger geestelijk verzorger van 'Meer en Bos' en ziekenhuis predikant te Haarlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 153