154 AUGUSTUS 1. De lieer A. J. Bakker, chef van de afdeling personeels zaken bij het P.E.N. te Bloemendaal, benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. 2. De gemeente koopt werken aan van Kees Verwey (bloemen in kristal) en van W. K. Rees (bloemen voor Matisse) 3. f De heer K. Roozen, Heemstede, erelid van de Konink lijke Algemene vereniging voor Bloembollencultuur. 4. f De heer A. Onkenhout, administrateur op de afdeling Openbare werken ter gemeentesecretarie, lid van het hoofd bestuur van de Algemene Bond van Ambtenaren. 5. f De heer R. Jansen, bestuurslid van de Coöperatieve wo ningbouwvereniging 'Eigen Woning'. 8. De oud-burgemeester van Bennebroek, mr. K. J. G. baron van Hardenbroek van Bergambacht, wordt op zijn zeven tigste verjaardag benoemd tot commandeur in de Huisorde van Oranje. 10. De gemeenteraad verleent een aanvullend krediet van 58.000 voor het treffen van bijkomende voorzieningen bij de restauratie van het Frans Halsmuseum (zie 21 sept.), be noemt tot directeur van de gemeentelijke lagere technische avondschool de heer P. C. Boevé en besluit tot reorganisatie van de ijsbaan aan de Kleverlaan wegens de aanleg van de westelijke randweg. f De heer A. Elfers, oud-directeur van de Internationale clichéfabriek Pax-Holland. Bij Koninklijk Besluit is de heer A. Wintgens benoemd tot notaris als opvolger van de heer B. M. Brans (zie 31 aug.) 11. fDe heer Jan Booda, Santpoort, dirigent van Haarlems Ge mengd Koor en het Kinderkoor 'Inter Nos'. 15. Benoemd tot griffier van het kantongerecht te Haarlem mr. C.W. D. Vrijland, substituut-griffier van het Gerechts hof te Amsterdam, die op 4 oktober geïnstalleerd wordt. De heer G. M. Nieuwenhuis is zestig jaar in de journalis tiek werkzaam. Uit het stadhuis is een tinnen schotel verdwenen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 156