155 16. De ontwerpbegroting 1961 der gemeente Haarlem ver meldt een geraamd tekort van 8.100.000. (Het tekort is gestegen met 1.600.000). (zie 2e dec.). 17. De burgemeester en enkele hoofdambtenaren brengen een bezoek aan Osnabrück om zich op de hoogte te stellen van het verkeer aldaar. 19. f De heer J. H. I.amour, oud-leraar aan het Triniteitsly- ceum. 20. f Ir. G. Hajonides van der Meulen, directeur van de n.v. Nederlandsche Combinatie voor Chemische Industrie te Amsterdam. 22. f De heer J. L. van Duuren, gepensioneerd technisch hoofdambtenaar bij Bouw- en Woningtoezicht. 23. Evenals in het land doen zich in Haarlem en omgeving vele gevallen van huidziekte voor als gevolg van gebruik van een bepaald merk margarine. 25. f De heer J. A. Pijzelman, oud-chef van de afdeling onder wijs ter gemeentesecretarie. 28. Wegens zijn vertrek naar Sneek neemt ds. J. van Dam af scheid als predikant van de Baptistengemeente te Haarlem (zie 13 nov.) 31. In de gemeenteraad wordt de heer A. L. Peeters geïnstal leerd als raadslid; de heer A. van der Vf.ldt maakt 25 jaar deel uit van de raad. Receptie van notaris B. M. Brans die ter gelegenheid van zijn afscheid is benoemd tot officier in de orde van Oranje- Nassau. Installatie van mr. H. Sii rtsf.ma, subsituut-griffier van de rechtbank te Haarlem, als rechter in de rechtbank te Am sterdam. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar neemt de heer M. Groot afscheid als hoofd van de (christelijke lage re) Juliana van Stolbergschool in Haarlem-Oost. SEPTEMBER 1. De tweede Haarlemse Huishoud- en Industrieschool begint

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 157