156 haar lessen in het schoolgebouw aan de Ged. Voldersgracht. Benoemd tot rector van het Haarlems Avondlyceum de heer G. j. Steemers uit Amersfoort. De Prins Bernhardschool aan de Bakenessergracht wordt bestemd als de eerste centrale school voor protestants voort gezet gewoon lager onderwijs, uitgaande van de Vereniging tot stichting en instandhouding van scholen met de Bijbel en krijgt de naam van 'Ds. W. J. van Eldenschool'. 3. De (openbare) Bornwaterschool te Bloemendaal bestaat 25 jaar; drie leerkrachten zijn een kwart eeuw aan de school verbonden. Ir. W. Whitlau, onderdirecteur van de n.v. Haarlemse Machinefabriek voorheen gebroeders Figée, 40 jaar in dienst; hij verlaat het bedrijf met pensioen. 5. De heer J. C. Tadema, uitgever, 90 jaar. 6. -j- De heer C. P. Ooms, gedelegeerd-commissaris van de n.v. Drukkerij De Spaarnestad. De mobiele colonne van de Bescherming Bevolking houdt in Parkwijk een brandweeroefening. 7. De heer J. Tammes neemt afscheid als directeur van de n.v. Haarlemse Melkinrichting 'De Sierkan". Dr. G. J. Dieperink neemt afscheid als rector van het Chris telijk Lyceum (Emmakade) en wordt opgevolgd door dr. D. Barends uit Goes. 11. j- De heer H. G. Klerk, Bloemendaal, gepensioneerd admi nistrateur van het Prov. Waterleidingbedrijf en oud-pen ningmeester van de Woningbouwvereniging 'Bos en Duin' te Bloemendaal. 12. Bij de openbare aanbesteding van de uitbreiding van het Triniteitslyceum aan de Zijlweg is F. van Welzenes uit Spijkenisse—Rotterdam de laagste inschr. met 1.101.600. f De heer W. C. P. de Vries, oud-trompettist van de Haar lemse Orkest Vereniging. 13. B. en W. besluiten een weg bij het Van der Aart-sport park te noemen naar de heer A. van der Aart, in leven voorzitter van de Haarlemse Voetbalbond. 14. De Stichting Haarlems Bloei opent in de Vleeshal een

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 158