158 chef van de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie, afscheid. OKTOBER 1. Ingebruikneming van de Prinses Beatrixschool (openbaar lager onderwijs) aan de Bernard Zweerslaan te Heemstede. Het is 50 jaar geleden, dat de gemeentewaterleiding in Heemstede werd opgericht. Het jeugdhuis 'Deining' in de vroegere doopsgezinde school aan de Ripperdastraat in gebruik genomen. De heer C. R. Post, benoemd tot geneesheer-directeur van het Antonie van Leeuwenhoekhuis te Amsterdam, neemt afscheid als huisarts. 2. Dr. Ch. de Beus, 25 jaar hervormd predikant te Overveen. f Ir. H. M. Bekkers, Maarn, oud-directeur van de Konink lijke Fabriek voor spoorlij tuigen J. J. Beijnes. 5. De muziekpedagoog Piet Vincent benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. 6. Burgemeester mr. O. P. F. M. Cremers legt de eerste steen van de nieuwe fabriek van transparante verpakkingen A. E. Ruys aan de Oudeweg. 7. De kerkeraad van de Evangelisch Lutherse gemeente draagt de bouw van een kerk aan de Mr. J. Gerritzlaan, hoek Plesmanlaan op aan de heer H. Stefels te Heemstede (zie 12 oktober) In de Vleeshal en in de Vishal zijn tentoonstellingen ge opend, gewijd aan werken van Jan Voerman en aan de natuur. 8. f De heer D. C. van den Heuvel te Aerdenhout, oud-hoofd van de Tijo H. van Eeghen-school te Heemstede. Huldiging op zijn tachtigste verjaardag van de zwempropa- gandist en oud-voorzitter van de Haarlemse Reddingsbri gade, de heer Joh. M. G. Schmidt. Viering van het 40-jarig bestaan van de Haarlemse athle- tiekvereniging 'Haarlem'. 9. De afdeling Haarlem van de Nederlandse Katholieke Bond

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 160