159 van Administratief Verkopend en Verzekeringspersoneel Sint Franciscus van Assisië bestaat 50 jaar. 12. Dr. H. Veen legt zijn praktijk als chirurg neer. De gemeenteraad besluit een subsidie van 33.000 te ver lenen ten behoeve van de bouw van een lutherse kerk in Haarlem-Noord, tot verkoop van grond op de hoek van de Leidsevaart en Schimmelpenninckweg voor de bouw van een kantoor van de Algemene Werkgeversvereniging (thans gevestigd aan de Schotersingel)verleent een krediet om het houden van vakantiespelen voor de jeugd in de herfst- en kerstvakantie mogelijk te maken en benoemd tot direc teur van de (nieuwe) gemeentelijke dienst voor Volks kredietbank de heer A. J. Serné, thans belast met de lei ding van de Zaanse Voorschotbank (zie 16 nov.) 15. f Dr. J. Witkamp, oud-directeur van de Veeartsenijschool te Buitenzorg. 16. in de hervormde kerk aan het Wilhelminaplein te Heem stede worden twee orgels in gebruik genomen. 20. f De heer P. van der Vuurst de Vries, Bloemendaal, oud tandarts. ■f- Ds. A. de Ruiter, predikant der Gereformeerde kerk te Zandvoort. De gemeenteraad van Bloemendaal benoemt tot tijdelijk wethouder (tijdens de ziekte van mr. H. B. Wildt Meij- boom) ir. F. C. Tirion. 21. f De heer A. J. F. Koenen, medefirmant van het bouw bedrijf P. Rijnierse te O verveen. 22. Ingebruikneming van de nieuwe garage van de N.Z.H.V.M. aan de Leidsevaart, die de vroegere tramremise vervangt. 24. j- De heer J. B. Schuil, vroeger toneelmedewerker van Haarlems Dagblad en schrijver van kinderboeken en to neelstukken. 29. De heren J. J. Schneiders, financieel commissaris en H. J. Breddels, secretaris, maken 40 jaar deel uit van het be stuur van het ziekenfonds 'Ziekenzorg'. Wethouder J. A. Schippers stelt de ruilbeurs van de vereni-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 161