160 ging 'De Verzamelaar' in gebouw 'Het Baken' officieel in gebruik. 31. De in het Krelagehuis gespeelde landenbasketbalwedstrijd Nederland—Denemarken eindigt in een zege van 62—43 voor onze landgenoten. NOVEMBER 1. Wijding van de klokken van de Pastoor van Arskerk aan de Prins Bernhardlaan (zie 14 dec.) B. en W. van Haarlem verlenen aan de architect ir. B. Bijvoet de opdracht een nieuwe bibliotheek aan de Raaks te ontwerpen. De heer D. Schwagermann, hoofd van de pedagogische af deling van de dienst van Schone kunsten te Den Haag, aanvaardt zijn functie van adjunct-directeur van het Frans Halsmuseum. 2. De gerestaureerde Halsenzaal van het Frans Halsmuseum in gebruik genomen. 3. Ds. G. Toornvliet te Bloemendaal is 25 jaar gereformeerd predikant. 4. De heer W. van Willige, 25 jaar secretaris van de afdelino J O Haarlem van het Wit-Gele Kruis, benoemd tot ridder in de orde van Sint Sylvester. Mevrouw B. C. van GelukVan Doorn metselt de eerste steen van het paviljoen in het Wethouder Van Gelukpark aan de Zeeweg te Overveen. 5. De Jehovah-getuigen nemen een nieuwe zaal aan de Wil- helminastraat in gebruik. 6. De heer D. Nieman, Overveen, oud-administrateur van de Kon. Ned. Lawn Tennisbond en bestuurslid van de voetbalclub 'Haarlem'. De zestienjarige Kees van der Korf te Haarlem is als 100.000ste lid van de Alg. Nederlandse Bouwbedrijfsbond ingeschreven. 10. De Tweede Kamer besluit dat Haarlemmerliede en Spaarn- woude als gemeente blijft bestaan.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 162