161 Installatie van de leden van de Provinciale raad voor de Volksgezondheid. 13. Ds. G. W. Tijman doet zijn intrede als predikant van de Baptistengemeente te Haarlem. De restauratie van de Doopsgezinde kerk is gereed. Ingebruikneming van een orgel in de r.k. kerk H.H. Petrus en Paulus in Haarlem-Noord. f De heer Th. Beccari, Bloemendaal, directeur van de n.v. Binnenlandse Exploitatiemaatschappij en 50 jaar lid van het bestuur van de IJsclub voor Haarlem en omstreken. 14. De heer W. Th. J. Hahraken, directeur van de Drukkerij Sint Jacobs Godshuis, benoemd tot ridder in de orde van Sint Sylvester. De heer L. Lam treedt af als voorzitter van de afdeling Haarlem van de Christelijke Middenstandsbond en wordt benoemd tot erevoorzitter; de heer K. Sas volgt hem op. 16. De gemeenteraad benoemt tot directeur van het Gemeente lijk Waterbedrijf ir. S. J. Meijn, adjunct-directeur van de gemeentewerken in Kampen (zie 14 dec.) en stelt een ver ordening vast voor de (nieuwe) Volkskredietbank, die op 1 januari haar werkzaamheden begint in gebouw Kenau park 18. (Het vroegere pand aan de Kleine Houtstraat wordt dan gesloten) 17. De heer B. J. Thijssen, gemeente-ontvanger en directeur van de Gemeentelijke Incassodienst, die veertig jaar in overheidsdienst is, wordt benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. Benoemd tot substituut-griffier van het gerechtshof te Amsterdam jhr. mr. P. J. Boogaert, substituut-griffier van de Haarlemse rechtbank. 19. In het gebouw der Provinciale Griffie wordt het rapport 'De Ymond van streek tot stad', samengesteld door de Stich ting Maatschappelijk Werk voor Noordholland, aange boden. Viering van het 75-jarig bestaan van de afdeling Haarlem van de Algemene Nederlandse Bouwbedrijfsbond. 20. j- De heer H. Franken jr., vroeger directeur van een brood-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 163