162 fabriek en oud-president-kerkvoogd der Hervormde ge meente te Haarlem. 25. Het lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal de heer C. J. van der Ploeg, voorzitter van de Nederlands Katho lieke Landarbeidersbond, is 25 jaar bestuurslid van deze bond. Opgericht is de Vereniging tot oprichting en instandhou ding van een lyceum op Montessori-grondslag. 27. f De oud-Haarlemmer de heer J. Roosfn, inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Zwolle, f De heer F. Prass, oud-gezagvoerder der K.P.M. Wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd neemt de heer J- JuRRISSen afscheid als directeur van de N.Z.H.; het gemeentebestuur van Haarlem biedt hem de gouden leg penning der stad aan. 30. De gemeenteraad benoemt tot tweede inspecteur van het gemeentelijk lager onderwijs de heer D. A. W. Rijting, leraar aan de Rijkskweekschool voor onderwijzers(essen) f De heer F. J. Busghman, directeur van het Bedrijfspen sioenfonds voor het Bloembollenbedrijf en secretaris van de r.k. sportclub T.Y.B.B. DECEMBER 1. De palingrokerij der firma W. Kok te Spaarndam wordt ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan het predicaat hof leverancier verleend. Dr. P. J. Richel te Heemstede, sinds 1 september leraar godsdienstonderwijs en Hebreeuws aan het Christelijk Ly ceum, is 25 jaar gereformeerd predikant. 2. Wethouder mevrouw mr. E. A. J. Schf.ltema-Conradi stelt de nieuwe open uitlening in de Stadsbibliotheek in gebruik. Na zes dagen vergaderd te hebben stelt de gemeenteraad de begroting 1961 vast. 7. j" De heer C. A. van 1 hiel, bekende figuur in kringen van de Oud-Katholieke kerk.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1960 | | pagina 164