176 voeding van het Marnix van Sint Aldegondelyceum te Haarlem, oud-voorzitter van „Naast d'Appelaar" aan de Damstraat. 30. Prof. Dr. G. Ch. Aalders, Heemstede, rustend hoog leraar aan de Vrije Universiteit te Amsterdam. FEBRUARI 1. Installatie van de heer J. Aantjes te Heemstede als bur gemeester van Brakel (Bommelerwaard). De heer K. van 't Zet, directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau te Haarlem, benoemd tot hoofd van de afdeling beroepenstudie bij het Rijks Arbeidsbureau; latei- wordt hij opgevolgd door de heer G. Dorland, directeur van het G.A.B. te Apeldoorn. 4. De heer W. Bakker neemt afscheid als directeur van het Rembrandt theater. Ingebruikneming van een openbare kleuterschool aan de Troelstralaan in Heemstede. 6. j De heer Reinier B. van 't Hoff, musicus, vroeger di rigent van harmonie- en fanfarekorpsen. 8. Aan de Raaks worden oude loodsen van Openbare Wer ken gesloopt ten behoeve van nieuw parkeerterrein. 9. Tijdens de diësviering van de Leidse Universiteit deelt de president-curator, dr. J. E. baron de Vos van Steen- wijk te Aerdenhout, mee dat hij voornemens is op 1 ja nuari 1962 af te treden. 11. Mgr. J. P. Huibers werd 25 jaar geleden tot bisschop van Haarlem der R. K. kerk gewijd. 12. Ingebruikneming van het orgel in de R. K. Pastoor van Arskerk aan de Prins Bernhardlaan. 13. j Ds. J. Mulder, emeritus-predikant bij de Gerefor meerde Kerk. 60-Jarig bestaan van de Haarlemse Bestuurdersbond. 15. De Gemeente-reiniging plaats papierbakken op straat. 16. De heer D. Fokkema, oud-directeur van de Da Costa- kweekschool te Bloemendaal.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 178