177 Viering van het 25-jarig bestaan van het Medisch Op voedkundig Bureau. 17. j" De heer J. Scholten, Overveen, oudmotaris te Hoofd dorp. 20. Mr. D. van Leyden, substituut-griffier bij de rechtbank te Haarlem, benoemd tot rechter te Rotterdam. 22. De gemeenteraad besluit een bedrag van f 425.000 ter beschikking te stellen voor een in 1962 te houden Frans- Hals-tentoonstelling, voor een bedrag van f 25.000 garant te zijn voor een in juli te houden internationale honkbalweek onder leiding van de Stichting Sportweek te Haarlem (zie 22 juli), tot het stichten van een eigen bureau voor sociografische onderzoekingen (zie 15 maart), tot het beschikbaar stellen van een bedrag van f 249.000 voor het maken van een riolering in de Fonteinlaan en over te gaan tot verkoop van Dreefzicht voor f 175.000. 25. Bij Koninklijk Besluit wordt met ingang van 1 februari jl. benoemd tot commissaris van politie de heer I. B. Brauckmann, thans hoofd-inspecteur van politie. Bij wijze van proef wordt de Grote Houtstraat op zater dagmiddagen voor alle rijverkeer gesloten; de proef slaagt en in september nemen B. en W. een definitief besluit. Bij de viering van het 50-jarig bestaan van de voetbal club R.C.H. wordt de heer Jac. de Geus benoemd tot lid van verdienste van de afdeling Harlem van de K.N.V.B. j" De heer J. van Veen, arts te Haarlem. 27. Burgemeester Mr. O. P. F. M. Cremers reikt de huis sleutel uit aan de eerste bewoner in de nieuwe uitbreiding Schalkwijk; een complex van „Eigen Woning" is ge reed gekomen. Wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd neemt de heer J. Steenhuis afscheid als administrateur van het Sint Elisabeths Gasthuis. Eindhoven wordt in plaats van Haarlem de vijfde stad des lands, (zie 28 febr.).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 179