179 kring; de heer A. J. Fortgens wordt benoemd tot erelid. Huldiging van de bekende natuurliefhebber en spreker, de heer Jag. P. Strijbos die op 14 maart 70 jaar wordt. 12. j" Mr. W. G. J. Veenhoven, Heemstede, secretaris van de Nederlandse Dagbladpers. 13. j" De heer K. R. van Staal, oud-directeur van de Uit geverij BoomRuygrok en oud-secretaris van de Ver eniging van Ex-politieke gevangenen. 15. j" Dr. J. S. Bartstra, rector van het Lyceum te Goes, vroeger leraar bij het middelbaar onderwijs te Haarlem. De restauratie van de anti-chambre van de raadszaal is gereed. De gemeenteraad benoemt tot directeur van de nieuw op gerichte gemeentelijke dienst voor economische zaken, sta tistiek en sociografische onderzoekingen drs. P. Mourik, tot dien economische adviseur van de gemeente. 16. Viering 60-jarig bestaan van de afdeling Haarlem van de Nederlands Natuurhistorische Vereniging. 17. f De heer H. Bouman, geneesheer-directeur van de Stichting „Vogelenzang" te Bennebroek. Slaan van de eerste paal van de Minister Van der Leeuw- school (leer en opvoedingsmoeilijkheden) aan de Hout vaart. 18. De echtgenote van de burgemeester van Heemstede stelt het hervormde bejaardencentrum „Kennemeroord" aan de Herenweg officieel in gebruik. 21. f Ds. J. H. Telkamp, emeritus-predikant der Gereformeer de Kerken. 22. Ingebruikneming van het restaurant „De Bokkedoorns" in het Wethouder Van Gelukpark aan de Zeeweg. 30. De hoofdinspecteur van politie te Heemstede, de heer A. Berentsen, legt zijn functie van korpschef neer en wordt opgevolgd door de heer W. H. G. Hetterscheid uit Velsen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 181