181 het inrichten van de Vishal tot expositieruimte en besluit het complex van de Volkstuindersvereniging „Ons Bui ten" te verplaatsen ten zuiden van de Schipholweg. Mevrouw Pine Belder, oud-toneelspeelster. De ambassadeur van Thailand heit de eerste paal van de badmintonhal nabij de Kleverlaan. 14. Viering van het 50-jarig bestaan van de Keuringsdienst van waren. 18. Marcel Oosterling is de 100.000ste spaarder van de Nutsspaarbank. j" Ir. W. D. Spoor, Aerdenhout, plaatsvervangend lid van de Octrooiraad. 19. Onthulling van het beeld Noach van Theo Mulder in het woningcomplex Sint Bavo-Oost nabij de Schiphol weg. 21. Viering van het 50-jarig bestaan van de Haarlemse Cricketbond. •f Mevrouw N. H. M. Pliester-De Vries, oud-lid van de Voogdijraad. 24. f De heer C. J. van Tienhoven, Aerdenhout, oud-wet houder van Bloemendaal. De Nederlandse Organisatie voor Zuiver Wetenschappe lijk Onderzoek heeft Dr. H. van der Loos uit Haarlem een subsidie verleend voor de Engelse vertaling en uitga ve van zijn studie „Het wonder en de wonderen van Jezus". 26. De gemeenteraad stelt een bedrag van f 144.000 beschik baar voor vernieuwing van het Concertgebouw en be sluit tot stichting van een school voor individueel lager tuin- bouwonderwijs. 27. Aan de Lage Duin en Daalseweg te Bloemendaal wordt een nieuw schakelstation (vroeger pompstation geheten) van het waterbedrijf in gebruik gesteld. 27. De familie Rhodius schenkt aan de gemeente Heemstede een antieke Vlaamse gobelin. 28. Leerlingen van de Lieven de Keyschool (individueel la ger nijverheidsonderwijs) hebben voor het Wisselseveld

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 183