182 te Epe attributen voor een kinderboerderij gebouwd. 29. Leggen van een gedenksteen voor de te bouwen Evan gelisch Lutherse kerk aan de Plesmanlaan in Haarlem- Noord (zie 23 december). De vergadering van de Koninklijke Nederlandse Cricket bond benoemt tot erelid de heer B. Kleefstra te Haarlem. Ter gelegenheid van de verjaardag van Koningin Juliana worden koninklijk onderscheiden: Commandeur Oranje Nassau: dr. M. J. Prinsen, Com missaris der Koningin in de provincie Noordholland. Ridder Nederlandse Leeuw: mgr. J. van der Oord, Bisschop van Haarlem der Oud-Katholieke Kerk; C. J. van der Ploeg, Haarlem, lid van de Tweede Kamer, voorzitter van de Nederlandse Katholieke Landarbeiders- bond „St. Deusdedit"; prof. P. de Wolff, Heemstede, directeur van het Centraal Planbureau. Officier Oranje-Nassau: H. J. M. Bouchette, Overveen, inspecteur van het Lager Onderwijs in de Inspectie Haar lem; J. J. W. Boerrigter, Aerdenhout, directeur van de Drukkerij „De Tijd"; P. Wisse, hoofd-accountant bij de Rijks-accountantdienst; T. R. Jonker, hoofdlandmeter- A van het kadaster; C. Chr. Steensma, Heemstede, plaatsvervangend algemeen secretaris van de K.L.M.; J. M. André de la Porte, Heemstede, directeur van de verkoopassociatie Enci-Cemij te Amsterdam; dr. G. L. Lortanier, Overveen, directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau te Amsterdam; dr. J. F. de Jongh, Aer denhout, directeur van de Sociale Academie te Amster dam; dr. G. Ph. H. van Straaten, oud-rector van het Triniteitslyceum te Haarlem, wonende te Culemborg. Ridder Oranje-Nassau: J. van den Berg, administrateur- A ter provinciale griffie van Noordholland; dr. A. A. Olierook, pastoor te Bloemendaal; J. J. Litjens te Ben- nebroek; A. F. Piegk, Bloemendaal, tekenaar-illustrator en oud-tekenleraar aan het Kennemer Lyceum; B. Bonsma, bedrijfsleider bij de afdeling elektrificatie van

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 184