185 Inzegening van de Pastoor Van Arskerk in Parkwijk. 4. Ds. J. W. Weenink, die 50 jaar geleden zijn intrede deed als Baptistenpredikant, benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. 5. Ingebruikneming van het parochiehuis achter de kerk van Onze Lieve Vrouwe van Zeven Smarten en de H. Bavo nabij de Jan Gijzenvaart. 7. De gemeenteraad verleent een krediet van f 546.000 voor de bouw van industriehallen aan de Stephensonstraat en een bijdrage van f 42.000 als aandeel in de restauratie kosten van het voormalige Magdalenaklooster door de Drukkerij De Spaarnestad. 8. Leerlingen van het Kennemer Lyceum bieden aan de ambassadeur van Israël een Unesco-beeldzegelalbum aan, bestemd voor de minister-president van Israël, David Ben Goerion (de albums worden jaarlijks beschikbaar gesteld door de Stichting Schriftmuseum te Amsterdam ter bevordering van de internationale samenwerking). 10. Wethouder J. A. Schippers stelt de speeltuin „Noorder vreugd" aan de Planetenlaan in gebruik. 11. f Pastoor W. N. Zijlstra, deken van Haarlem der R.K. Kerk. 14. Mr. A. Bruch is 50 jaar advocaat en op 20 juni 40 jaar lid van de Provinciale Staten van Noordholland. 16. J De heer E. Overbeek, oud-voorzitter van de Haarlem se Christelijke Besturenbond. 17. De heer H. Scheen is 40 jaar lid van het bestuur van de Haarlemse Voetbalbond (afdeling Haarlem van de K.N.V.B.). 19. Wethouder W. C. Bakker op zijn 70ste verjaardag be noemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 20. Provinciale Staten van Noordholland besluiten tot aan koop van het landgoed Leyduin voor f 800.000 en tot het beschikbaarstellen van een bedrag van f 3.000 voor het verlenen van een opdracht een compositie te maken voor het Noordhollands Philharmonisch orkest dat in 1963 150 jaar bestaat.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 187