194 Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omliggende gemeenten, 80 jaar. De gemeenteraad besluit tot de bouw van een sporthal aan de Van Riebeecklaan, waarvoor een bedrag nodig is van f 1.355.000, stelt een krediet van f 750.000 beschik baar voor de verdere aanleg van het sportvelden complex aan de Orionweg, verleent een bedrag van f 40.770 voor het maken van verkeerslichten bij de Kleverlaan en de Westelijke Randweg en stelt zich garant voor leningen voor de bouw van verpleeg tehuizen voor chronisch bejaarden aan het Duinroos plantsoen (Stichting Pius XII) en aan de Zuiderhout- laan hoek Spanjaardslaan (Stichting Vriendenhulp be jaarden) de leningen bedragen respectievelijk f 5.840.000 en f2.725.000. 30. De gemeenteraad van Heemstede stelt een krediet van f 1.840.000 beschikbaar voor het uitbreiden van het raadhuis. t De heer W. Hirs, secretaris van de voetbalclub E.D.O. De heer R. Huisman, adjunct-hoofd van de afdeling pro- duktie van de Gemeente-waterleiding van Amsterdam, chef van de duinwaterwinplaats te Heemstede, wordt bij zijn afscheid benoemd tot ridder in de orde van Oranje- Nassau. DECEMBER 1. Installatie van mr. F. de Groot uit Den Haag als rech- tei in de rechtbank te Haarlem; hij zal als kinderrechter optreden. 6. j" De heer G. W. van Apeldoorn, Heemstede, oud-leraar aan het Christelijk Lyceum te Haarlem. 9. Ingebruikneming van de katholieke lagere Kardinaal de Jongschool in Delftwijk. 11. De Katholieke Land- en luinbouwbond besluit tot aan koop van het gebouw van het R.K. Meisjeslyceum „Sancta Maria aan de Dreef te Haarlem en dat te be-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 196