195 stemmen voor het secretariaat, dat thans aan de Park laan 12 gevestigd is. "j" De heer J. A. van Gemerden, erelid van de afdeling Haarlem van de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond. 12. Installatie van mr. L. W. M. M. Drabbe, tot heden rechter in de rechtbank te Haarlem, als vierde kanton rechter. 13. j- De vroeger in Haarlem woonachtige kunstschilderes Coba Ritsema, behorend tot de groep Amsterdamse Joffers, overlijdt te Amsterdam. 16. De acteur Louis van Gasteren biedt ter plaatsing in de Stadsschouwburg zijn door Gerard Willem Hofker geschilderd portret aan de gemeente aan. Drs. E. van Meir neemt wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd afscheid als rector van het Ken- nemer Lyceum te Overveen en wordt opgevolgd door ir. M. A. Molenaar. 18. Bij de viering van het 50-jarig bestaan van de Nederland se Gladiolusvereniging wordt het bestuurslid de heerN. C. Velthuijs uit Hillegom koninklijk onderscheiden. j" De heer H. W. Assmann, journalist bij de tijdschriften van de Drukkerij De Spaarnestad en een geziene figuur in toneelkringen. 19. B. en W. geven aan de openbare lagere school aan de Belgiëlaan in Schalkwijk de naam van Dag Hammars- kjoeldschool. De Erven F. Bohn N.V., Tjeenk Willink en Zn. uitge versmaatschappij N.V. en het drukkersbedrijf Grafische Bedrijven „Damiate" te Haarlem bieden aan de leden van het college van B. en W. de eerste exemplaren aan van het door hen in boekvorm uitgegeven officiële rapport van de heren C. W. Royaards, P. Jongens en mr. H. E. Phaff over de restauratieplannen van het Stadhuis. Bij de aanbesteding van de Haarlemse Huishoud- en Industrieschool in Sinnevelt is P. Sprenger te Haarlem de laagste inschrijver met f 702.500. 20. De Technische uitgeverij H. Stam viert haar 40-jarig

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 197