- 159 FEBRUARI 3. Viering van het gouden jubileum van de afdeling Haar lem van de Katholieke Nederlandse Grafische Bond. 8. Ter viering van zijn 85ste verjaardag is in de Vishal een eretentoonstelling van werken van de Haarlemse schilder H. F. Boot ingericht. 9. De heer B. M. Serné, Overveen, oud-notaris te Haar lem. 10. Ingebruikneming van de Badmintonhal nabij de Klever parkweg. De door het Algemeen Nederlands Verbond ingestelde Visser-Neerlandiaprijzen worden uitgereikt aan de Haar lemse dames A. Ramaker-Huzemeier en S. M. Graaf- stal-Van der Steur (zie 14 febr.). Prof. Mr. A. Anema, oud-lid van de Eerste Kamer, 90 jaar. 12. Bij de invoering van de Provinciewet wordt de naam Noordholland veranderd in Noord-Holland. 14. Mevrouw S. M. Graafstal-Van der Steur, die met haar broer Pa van der Steur veel heeft gedaan voor kinderen in Indonesië. Eeggen van de eerste steen voor de r.k. lagere Titus Brandsmaschool in Parkwijk (zie 16 dec.). 15. f Mr. C. G. Bijleveld, vice-president van het gerechts hof te 's-Gravenhage, vroeger rechter te Haarlem. 21. De gemeenteraad voteert een bedrag van ƒ212.000 voor de voorbereiding van de bouw van een onoverdekte zweminrichting en overdekt school- instructiebad aan de Planetenlaan, een bedrag van 188.000 voor verbouwing van het clubhuis 't Baken en één van 38.000 voor het inrichten van tijdelijke ruimte voor jeugdwerk in de kazerne aan de Koudenhorn (te stichten bureau van politie) 25. j" De heer L. H. van 't Sant, oud-voorzitter van de Ver zekeringskamer. t De heer Han Boskamp, kunstschilder.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 161