160 26. De Haarlemse Toneel Club (H.T.C.) viert haar gouden feest. 27. f De heer B. J. Alberti, destijds hoofd van de Haar lemse zelfbescherming. 28. Wethouder W. F. Happé verricht de eerste werkzaam heden voor het planten van nieuwe bomen aan de Span jaardslaan; op 26 maart wordt de eerste boom geplant, f De heer N. Hartog, mede-oprichting van de Ver eniging voor Eerste Hulp „Snelverband". MAART 3. In het Openluchttheater te Bloemendaal wordt een plaquette onthuld ter herinnering aan het vele werk van de oud-wethouder en oud-voorzitter der stichting, de heer A. van Geluk. 9. Viering van het 50-jarig bestaan van de afdeling Haarlem van het Genootschap Nederland-Engeland. 10. Wethouder W. C. Bakker stelt het clubhuis „Jeugdland" aan het Theemsplein officieel in gebruik. 14. De gemeenteraad verleent een bedrag van 100.000 voor de bouw van twee rioolzuiveringinstallaties (Waarder- polder en Schalkwijk), geeft een noodzakelijkheidsver klaring af voor de bouw van een tweede r.k. huishoud school (Schalkwijk) en besluit tot aankoop van de huizen Schotersingel 9, 11 en 13 voor huisvesting van kleuters in het Haarlems Kindertehuis. 16. j" De heer A. Berentsen, oud-hoofdinspecteur van politie te Heemstede. 18. Wegens zijn vertrek naar Utrecht-West neemt ds. G. Goeman afscheid van de Gereformeerde kerk van Haar lem-Zuid. 19. Protestanten en rooms katholieken verkopen gemeen schappelijk bijbels. De beeldhouwer Jan Verdonk wordt op zijn 75ste ver jaardag onderscheiden met het gouden erekruis van Pro Ecclesia et Pontifice (zie 19 juli).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 162