161 21. f De heer Ch. E. Visser, oud-president-directeur van de n.v. Cacao- en Chocoladefabriek Droste en oud-voor zitter van de Kamer van Koophandel. Ir. F. M. G. Cochius, Overveen, oud-leraar aan de Hogere Technische School, een bekende figuur in kringen van de Christian Science en penningmeester van de af deling Haarlem van het Nederlands Genootschap tot Reclassering. De heer C. Hesseling, directeur van de n.v. Grafische Inrichting (vroeger De Toorts), wordt ter gelegenheid van zijn zilveren jubileum en dat van zijn bedrijf be noemd tot ridder in de orde van Sint Silvester. 23. Opening van het warenhuis Priba aan de Kruisstraat, waar vroeger hotel ,,De Leeuwerik" gevestigd was. De Commissaris der Koningin in de provincie Noord- Holland, dr. M. J. Prinsen, stelt de Westelijke randweg (tussen Kleverlaan en Zijlweg) in gebruik en verricht de openingsplechtigheid van het nieuwe gebouw van de Provinciale Waterstaat aan de Zijlweg. 24. De Haarlemse arts Dr. G. W. Hylkema ontvangt de gouden erepenning van Teyler's Godgeleerd Genoot schap voor zijn werk in de prijsvraag betreffende de betekenis van het geweten van Kant, Hegel en Hei degger. Ds. P. N. Kruyswijk, predikant der Gereformeerde Kerk te Bloemendaal, 40 jaar predikant. 28. Verkiezingen voor de Provinciale Staten. 29. f Mejuffrouw A. W. H. M. Bolsius, oud-lid van de ge meenteraad van Haarlem. 31. Bij zijn afscheid als rentmeester van het Provinciaal Waterleidingbedrijf Noordholland wordt Ir. J. G. G. Jelles benoemd tot officier in de orde van Oranje- Nassau.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 163