162 APR 11, 1. De heer W. Flooren 60 jaar in dienst bij de familie Van der Vliet te Overveen. De heer F. Dijkstra te Heemstede, directeur van de n.v. F. Dijkstra's verlichtings-ornamentenfabriek te Haarlem, wordt ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van het bedrijf benoemd tot ridder in de orde van Oranje- Nassau. (zie 29 april). 2. Ingebruikstelling van het kantoorgebouw van Fluor- Schuytvlot aan de Schipholweg. 3. Dr. S. Elzinga wordt 80 jaar en legt zijn rectoraat van de Academie voor Economisch Onderwijs op 15 mei neer; Dr. H. Klompemaker uit Amsterdam volgt hem op. f De heer S. H. de Roos, befaamd letterontwerper. 4. Vele Haarlemse scholieren nemen deel aan de boom- plantdag. De gemeenteraad besluit in Flaarlem-Oost een week markt te houden (zie 18 mei) en verleent een krediet van ƒ320.000 voor de bouw van een 50 KV-station in de voormalige Boterfabriek aan de Leidsevaart. De Haarlemse Bloemenmeisjes beginnen haar optreden in dit jaar met een reis naar Wenen. 5. De n.v. Haarlemse Melkinrichting De Sierkan 60 jaar. 6. Het bedrijf voor het maken van open daken in auto's Vermeulen-Hollandia neemt in de Waarder polder een nieuw gebouw in gebruik. Mr. N. Smits, rechter in de Haarlemse rechtbank, be noemd tot raadsheer in het gerechtshof te Amsterdam. De Anti-hongeractie (10 maal 10) is ten einde en heeft in Haarlem ƒ33.216,60 opgebracht. Aan mr. C. M. J. de Jongh, dertig jaar lid van het bestuur van de Vereniging Haerlem, wordt op zijn 70ste verjaardag aangeboden de zilveren legpenning van deze vereniging. Viering van het 40-jarig bestaan van de leerlingenver eniging van het Lorentzlyceum.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 164