163 7. De in Haarlem gehouden vergadering van de Algemene Vereniging van ouders en vrienden van geestelijk ge handicapten „Helpt Elkander" benoemt de afgetreden secretaresse, mevrouw G. Prinsen Geerligs-Bonebakker te Aerdenhout, tot erelid. 8. f De heer L. J. W. Bijvoet, Overveen, een bekend bloem bollenkweker 10. f De heer L. van Berkel, oud-voorzitter van de afdeling Haarlem van de Ned. Katholieke Middenstandsbond. 11. Viering van het 100-jarig bestaan van de Rijksleerschool. 14. Ingebruikneming van het Talenpracticum in het Dr. J. P. Thysse-lyceum. 17. Mr. C. M. Vliegenthart, griffier bij de rechtbank te Haarlem, benoemd tot rechter in de rechtbank te Breda, f Adr. Cassee, oud-wethouder van Bloemendaal. 18. De gemeenteraad spreekt over de plaatsing van reclame borden voor de Frans Halstentoonstelling, stelt een kre diet van ƒ3.909.000 beschikbaar voor verbetering van de Spaarndamseweg en een van ƒ90.000 voor het ultrasonische alarmsysteem in het Frans Halsmuseum. 20. f Dr. A. Melchior, vroeger vrouwenarts en schrijver van boeken op allerlei gebied. 21. t De heer F. W. Knape, lid van de gemeenteraad. "f Dr. G. Ph. Scheers, predikant van de hervormde gemeente Schoten (Haarlem-Noord). 23. De Kroon beslist dat het Sportfondsenbad niet uitge breid zal worden met een deel van het Frederikspark, zoals de gemeenteraad had besloten. 27. In het Frans Halsmuseum worden de eerste zomerpost- zegels verkocht; waarbij één met de afbeelding van een gedeelte van een schilderij van Frans Hals. Ter gelegenheid van de verjaardag van Koningin'Juliana ontvangen een koninklijke onderscheiding: Commandeur Nederlandse Leeuw: dr. J. E. baron de Vos van Steenwijk te Aerdenhout, oud-lid en oud voorzitter van het college van curatoren der rijksuniver siteit te Leiden.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 165