164 Ridder Nederlandse Leeuw: mr. L. H. Feitsma te Over- veen, officier van Justitie en hoofd van het arrondisse mentsparket te Haarlem; ir. P. van Delden, lid van de directie van de Kon. Ned. Hoogovens en Staalfabrieken n.v. te IJmuiden. Officier Oranje Nassau: mr. J. den Dulk te Heemstede; mr. B. F. Everts te Aerdenhout; mr. F. H. Ch. Losegaat Vermeer te Heemstede; mr. G. C. van der Willigen, burgemeester van Haarlemmermeer; mr. A. G. A. ridder van Rappard, burgemeester van Heemstede; ir. J. den Boesterd te Aerdenhout, directeur van het Pro vinciaal Elektriciteitsbedrijf van Noord-Holland; D. J. A. Geluk, wethouder der gemeente Haarlem; ir. B. Bijvoet, architect te Haarlem; P. A. Biersteker, hoofd- accountant-titulair bij de Rijksaccountantsdienst te Haarlem; mr. A. E. C. de Groot van Embden te Heem stede, oud-voorzitter van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel; mr. B. W. Biesheuvel te Aerdenhout, voorzitter van de Nederlandse Chr. Boeren- en Tuindersbond; ir. F. Bontekoe te Heemstede, hoofd ingenieur-directeur bij de Cultuurtechnische dienst, prof. dr. P. Korringa te Velsen, directeur Rijksinstituut voor visserijonderzoek; J. Stork, tandarts te Aerdenhout, secretaris-penningmeester van het hoofdbestuur Ned. Maatschappij tot bevordering van de tandheelkunde. Ridder Oranje Nassau: Mej. C. ten Boom te Bloemen- daal; ds. M. L. W. Schoch, hervormd predikant te Heemstede; M. Ringnalda te Bennebroek, voorzitter van de Bond van notarisklerken in Nederland; M. Hoek, vice-voorzitter der afdeling Haarlem van de Prot. Chr. Reclasseringsvereniging; C. P. J. Maas, wethouder der gemeente Velsen; G. J. Bremerkamp te Santpoort, oud- hoofd van een openbare lagere school te Driehuis; C. A. J. Meijer te Heemstede, directeur van het centraal bureau van de Vereniging ter bevordering van het elektro-technisch vakonderwijs in Nederland; mej. C. J. M. Vinkenburg, directrice van de r.k. openbare leeszaal

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 166