165 te Haarlem; A. M. W. van Rijn te Haarlem, technisch inspecteur le klasse bij de N.V. Nederlandse Spoor wegen; H. Th. Fibbe te Haarlem, oud-secretaris van de Ned. Bond van makelaars in onroerende goederen, hypotheken en assurantieën; E. V. J. A. M. Mutsaerts te Overveen, oud-directeur van de Eau de cologne- fabriek J. C. Boldoot N.V. te Amsterdam; W. Spaans, directeur N.V. Spaans te Hoofddorp; M. Immink te Nieuw Vennep, bestuurslid van organisatie op het gebied van de landbouw; G. Koot te Haarlem. 29. j" De heer F. Dijkstra, directeur van de n.v. F. Dijkstra's verlichtingsornamenten fabriek. MEI 1. Prof. mr. C. P. M. Romme te Bloemendaal is benoemd tot lid van de Raad van State (zie 15 nov.). De Koninklijke Delftsche Leerlooierij en Drijfriemen- fabriek v.h. Alex Adam n.v. te Delft neemt de Rubber fabriek v.h. Gebr. Merens n.v. aan het Zuider Buiten Spaarne over. 2. Ingebruikneming van de Minister Van der Leeuwschool (openbare school voor kinderen met leer- en opvoedings moeilijkheden). 3. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd neemt de heer P. H. Pesman afscheid als hoofdinspecteur van 's rijksbelastingen, hoofd van de eerste afdeling te Haarlem. 4. Installatie van mr. J. Spreij als rechter in de rechtbank te Haarlem. 9. Bezoek van de Koninklijke familie aan Haarlem ter gelegenheid van het zilveren huwelijksfeest van het Koninklijk Paar. 11. De 72-jarige Haarlemmer heer H. J. BusÉ promoveert aan de gemeente-universiteit te Amsterdam tot doctor in de economische wetenschappen op het proefschrift ,,De markteconomie van het bloembollenbedrijf".

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 167