168 30. Bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van Haarlem worden gekozen 15 (13) kandidaten van de Partij van de Arbeid, 11 (11) van de Katholieke Volkspartij, 5 (5) van de Prot. Christelijke Groep, 4 (7) van de Partij voor Vrijheid en Democratie, 3 (2) van de Pacifistisch Socia listische Partij en 1 (1) van de Communistische Partij. Ir. J. Stelling neemt afscheid als hoofdingenieur in algemene dienst van de Provinciale Waterstaat van Noord- Holland en wordt benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. JUNI 1. Bij de viering van het 25-jarig bestaan van de Speeltuin vereniging „Het Vondelkwartier" verhuist de speeltuin naar een terrein bij een boerderij aan de Vondelweg. Onthulling van het Hildebrand-monument in de Haar lemmerhout. 6. Tot besluit van de landelijke actie „Doe wat terug" voor het Leger des Heils wordt tijdens een bijeenkomst in het Gem. Concertgebouw een bedrag van ƒ801.757 over handigd. Vijf van de zes aftredende leden van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland worden door de Provinciale Staten opnieuw gekozen en gekozen wordt mr. F. G. Vorstman uit Hilversum in de plaats van de heer P. Blaauboer uit Barsingerhorn die geen kandidaat voor de Provin ciale Staten was. De gemeenteraad besluit ƒ260.000 beschikbaar te stellen voor de asfaltering van de noordelijke rijbaan van de Schipholweg, 19.000 voor het aanbrengen van „angst- randen" langs de waterkant van het Spaarne ten behoeve van parkerende auto's, de wethouderssalarissen te ver hogen tot ƒ18.500 en mr. J. C. H. Poll uit Zandvoort te benoemen tot directeur van de nieuw ingestelde ge meentelijke accountantsdienst. 9. Aan de Hoge Duin- en Daalseweg in Bloemendaal brandt een dubbele villa uit.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 170