- 169 12. Het Sportpark aan de Verlengde Orionweg krijgt de naam van ,,Pim Mulier-sportpark". 13. Koningin Juliana brengt een bezoek aan de algemene vergadering van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel in het Concertgebouw. j" Ir. G. Hofstede, 's Gravenhage, oud-inspecteur-generaal bij het Nijverheidsonderwijs, vroeger directeur van de Middelbaar Technische School te Haarlem, f Prof. dr. D. K. de Jongh te Heemstede, hoogleraar aan de Gemeente-Universiteit te Amsterdam. 15. Opening van het Holland Festival en de Frans Halsten toonstelling met een concert in de Grote Kerk en een receptie in het Frans Halsmuseum, de heer H. P. Baard, directeur van het museum en de Amerikaan prof. Seymour Slive worden benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau (zie 23 juni) De heer H. Bres, onder-directeur van de Stadsbi bliotheek. 16. j Prof. dr. R. van Dijk, Aerdenhout, hoogleraar aan de Vrije Universiteit. Op het terrein van E.D.O. houden drumbands van de Nederlandse Padvinders een nationaal concours. 20. De gemeenteraad aanvaardt het restauratieplan van het Stadhuis en stelt een krediet van ƒ140.000 beschikbaar voor de „librije" besloten wordt tot opheffing van het woonwagenkamp nabij de Harmenjansweg wegens plannen tot stichting van een streekwoonwagenkamp nabij Vijfhuizen. 21. Bij de Tweede Kamer wordt ingediend het wetsontwerp tot uitbreiding van Haarlem met Zuid-Schalkwijk. 22. Leden van de gemeenteraad van Osnabrück brengen een tweedaags bezoek aan Haarlem. 23. Koningin Juliana brengt een bezoek aan het Frans Halsmuseum. 25. De Kroon keurt het door de Provinciale Staten van Noord-Holland vastgestelde streekplan voor Zuid-Ken- nemerland goed

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 171