172 en afbraak van een woning aan de Zijlweg, nabij de Pieter Kiesstraat (zie 4 okt.) en verleent een subsidie van ƒ5.000 voor het werk van de Stichting „S.O.S. telefo nische hulpdienst". 4. "f Ir. J. C. van Hoolwerff, Heemstede. 7. t De heer P. J. Parson, vroeger een bekende figuur in sportkringen en technisch hoofdambtenaar van de Gem. dienst voor Lichamelijke Opvoeding en Sportzaken. 10. Pastoor W. van Gastele van de parochie Onze Lieve Vrouwe Rozenkrans en de H. Dominicus, wijdt de nood kerk aan de Italiëlaan in Schalkwijk in; twee dagen later volgt de installatie van pastoor C. J. van Teylingen voor deze nieuwe parochie. 12. t De heer A. de Bruin, penningmeester van de afdeling Haarlem van de Ned. Volleybalbond. 16. Men doet archeologische vondsten in de bouwput van het Hervormde diaconaal Verpleegtehuis aan de Rid derstraat en Jansstraat die zouden wijzen op bewoning tussen de jaren 1000 en 500 voor onze jaartelling. 17. j" De heer Evert Haak, Heemstede, organist te Amster dam en leider van het Heemsteeds kinderkoor. 19. De Haarlemse cricketclub „Rood en Wit" kampioen van de competitie van de Kon. Nederlandse Cricketbond. 20. f Mevrouw W. van Zeijl-Van Eeke, Zandvoort, „moe der van de Chinezen". 21. j" De heer A. Steetskamp, Zandvoort, oud-afdelingschef van de N.Z.H. Bij Koninklijk Besluit is met ingang van 1 februari 1963 aan mr. C. E. Muller eervol ontslag verleend als vice- president van de Haarlemse rechtbank (zie 6 nov.). Aan de Zomervaart brandt een verfspuiterij uit. De gemeenteraad van Bloemendaal neemt afscheid van vijf van de vijftien raadsleden, onder wie de wethouder mr. H. B. Wildt Meyboom; de vergadering brengt hulde aan de hoofdinspecteur van politie, de heer J. Voerman, door wiens actief optreden het mede te danken is dat de schilderijendiefstal in Vogelenzang is opgelost.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 174