176 29. Bij zijn afscheid als directeur van het Openbaar Slacht huis wordt de heer F. J. A. Bruins benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. NOVEMBER 2. Ds. O. Jager, predikant bij de Gereformeerde kerk van Haarlem-Noord, promoveert aan de Vrije Universiteit te Amsterdam, tot doctor in de theologie. 3. f De heer J. Goldschmeding, Aerdenhout, beheerder van het filiaal van G. A. Goldschmeding piano- en orgel- handel en ouderling van de Gereformeerde kerk van Z andvoort. 5. Ingebruikneming van de nieuwe garage van het gemeen telijk ziekenvervoer aan de Claes van Ruyvenstraat. Als onderdeel van de viering van het 40-jarig bestaan van het Triniteitslyceum aan de Zijlweg metselt de leerling Gysbertus van Liemt een herdenkingssteen in het in aanbouw zijnde gedeelte. 6. Bij Koninklijk besluit is mr. J. P. Petersen, rechter in de Haarlemse rechtbank, met ingang van 1 februari 1963 benoemd tot vice-president van deze rechtbank. 7. Aan de gemeenteraad wordt het ontwerp-structuurplan aangeboden. 8. De 20-jarige Haarlemse mejuffrouw Ria Lodders wordt in Londen gekozen tot Miss-World. Ter gelegenheid van het ingebruiknemen van de, 1.000.000ste woning na de oorlog in Zwolle wordt de voorzitter van de Stichting Raad van bestuur in het bouwbedrijf, de heer J. P. A. Nelissen uit Haarlem, benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 12. t De heer J. W. J. van der Lijn, Santpoort, onderwijzer aan de Theo Ketelaarschool (ulo) te Haarlem. f De heer H. J. L. Vernhout, oud-boekhandelaar en oud-ouderling van de Hervormde gemeente te Haarlem. 13. j" Ir. F. Graaf van Randwijck, oud-directeur van het Gemeentelijk Waterleidingbedrijf.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 178