177 f Zuster C. Vogelaar, diacones, hoofd van Nieuwe Huis 1 van het Diaconessenhuis. f De heer W. A. Dolleman, Oosterbeek, vroeger notaris te Velsen. 14. De gemeenteraad stelt een bedrag van 10.000 beschik baar voor het plaatsen van een model van het Frnas Halsmuseum in Madurodam, een bedrag van ƒ341.000 voor de aankoop van gebouw Sint Bavo, een bedrag van ƒ650.000 voor het vernieuwen van de Eendjesbrug, een bedrag van ƒ42.000 voor de aankoop van de woningen Nassaulaan 12, 14, 16, een bedrag vanƒ 23.000 voor het maken van een verkeerstuin en verkeerslokaal in de Koudenhornkazerne, waarin het bureau van politie gevestigd zal worden en een bedrag van 16.000 voor het maken van een speelgelegenheid aan het Rijklof van Goensplein. 15. Prof. mr. C. P. M. Romme te Bloemendaal is het ere doctoraat van de Katholieke Economische Hogeschool te Tilburg verleend. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit nog niet over te gaan tot slopen of restaureren van de Haringbuys te Aerdenhout, maar eerst af te wachten hoe het wegenplan wordt; de raadszaal is gerestaureerd. Enige Haarlemmers zenden een brief aan leden van de gemeenteraad, waarin zij adviseren een uitleenmuseum voor schilderijen in te richten. 19. f Dr J. S. Bartstra, historicus en oud-leraar aan het Stedelijk Gymnasium. 20. In de vacature van wethouder der gemeente Zandvoort, ontstaan door het overlijden van de heer G. Tates, wordt benoemd mevrouw G. Stemler-Tjaden. 23. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd neemt ir. R. G. Veenenbos afscheid als directeur van Bouw- en Woningtoezicht. 24. Benoemd tot erevoorzitter van de Koninklijk Nederlandse Schaatsrijdersbond mr. H. W. Vliegen te Bloemendaal, die is afgetreden als voorzitter.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 179