179 9. "j" De heer G. Smits, oud-stadsarchitect. 10. De Provinciale Staten van Noord-Holland stellen het streekplan voor Noord-Kennemerland vast. In het gebouw van de Haarlemse Kegelbond wordt een plaquette ter nagedachtenis van de voorzitter, de heer Jac van Maris, onthuld. 11. Wethouder D. J. A. Geluk slaat de eerste paal van een complex van 329 woningen in Schalkwijk B (het eerste complex in deze omgeving) 12. Slaan van de eerste paal van het bejaardencentrum Sint Jacobs Godshuis op het terrein van het vroegere buiten „Leeuw en Hooft". De gemeenteraad besluit van het Rijk de Rijksstraatweg over te nemen, waarvoor de gemeente 335.000 zal ont vangen, tot aankoop van de cultuur-historische diorama's van dr. W. G. L. Wieringa, verleent medewerking aan de bouw van 112 woningen voor bejaarden in Schalkwijk voor „De Voorzorg" en 32 woningen met 10 dagwinkels voor de Stichting „Ons Belang" in Schalkwijk en be noemt tot directeur van Bouw- en Woningtoezicht de heer H. J. Wieringa. 14. Ingebruikneming van een nieuw orgel in de hervormde Adventkerk in Aerdenhout 15. Ingebruikneming van het gemeenschappelijke districts gebouw aan het Kenaupark 14 van de Ned. Padvinders en het Ned. Padvindstersgilde. 16. Inzegening van de r.k. lagere Titus Brandsmaschool in Parkwijk. Drs. F. A. Vissers, economisch directeur van het Sint Joannes de Deo-ziekenhuis, wordt bij zijn koperen jubileum benoemd tot ridder in de Sint-Sylvesterorde. 17. f De heer Arnold Th. M. Maas, vroeger een bekende voetballer en cricketer van „Haarlem". 18. Installatie van mr. J. G. L. M. Bijnen, vroeger griffier van het kantongerecht te Utrecht, als rechter in de Haar lemse rechtbank. De heer J. Beyk, algemeen procuratiehouder van de

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1962 | | pagina 181