KRONIEK VAN HAARLEM 1964 JANUARI 1. De Toneelgroep „Het Centrum" verzorgt in de Stads schouwburg de opvoering van de Nieuwjaarwens „Frans Halsen", geschreven door L. J. Breure uit Zandvoort. 4. Wegens zijn aanstaand aftreden (1 februari) als Commis saris der Koningin in de provincie Noord-Holland houdt dr. M. J. Prinsen een afscheidsreceptie; op 3 januari namen de burgemeesters uit de provincie afscheid en op 7 januari de leden der Provinciale Staten; tijdens een bijeenkomst van Commissarissen der Koningin op 31 januari deelt de minister van Binnenlandse Zaken de benoeming tot grootofficier in de orde van Oranje- Nassau mee. 7. Bij Koninklijk Besluit wordt met ingang van 1 februari benoemd tot Commissaris der Koningin in de provincie Noord-Holland Mr. F. J. Kranenburg te 's-Gravenhage, lid van de Tweede Kamer; op 6 februari houdt hij een toespraak in de vergadering van de Provinciale Staten. 8. De Provinciale Staten besluiten wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar met ingang van 1 april eervol ont slag te verlenen aan Ir. S. Kramer als directeur van het Provinciaal Waterleidingbedrijf Noord-Holland en be noemen tot opvolger Ir. W. H. Marle, technisch adjunct-directeur. f De heer Joh. Verkuijl, Heemstede, oud-secretaris penningmeester van de Christelijke Boeren- en Tuinders- bond Holland-Brabant. 9. Voor zijn publicistische arbeid ontvangt de heer J. F. Ch. Dix uit Heemstede de bloemisterijprijs. 11. Viering van het 75-jarig bestaan van de afdeling Haar lem van de Katholieke Bond van Metaalbewerkers „Sint Eloy". t Dr. J. A. van Steijn, vroeger te Aerdenhout, oud directeur van Staatsbosbeheer.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 165