164 15. Het gemeentebestuur reikt drie prijzen uit aan hen die het aardigst gereageerd hebben tijdens een enquete over het structuurplan. 16. De heer F. J. Martens, 40 jaar secretaris van de Woning stichting „Ons Belang", benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. 17. Fototentoonstelling van fotografen uit Osnabrück en Haarlem; later worden de foto's in Osnabrück tentoon gesteld. 18. Woningstichting „Ons Huis" 40 jaar. De heer W. A. van Eekelen 40 jaar arts in Haarlem. 19. Ds D. Ringnalda neemt afscheid als predikant der Gereformeerde kerk van Overveen wegens emeritaat en beroep naar Middelburg als evangelisatie-predikant (zie 16 febr.). 20. Kerketocht van protestanten en katholieken van de Grote Kerk naar de Kathedrale kerk aan de Leidsevaart. 23. De burgemeester van Haarlem stelt de gerestaureerde Werkplaats voor herstel van antiek textiel aan het Leidse plein in gebruik. 27. Openbare Werken besteedt aan het bouwen van een schoolgebouw voor Mulo aan de Rembangstraat; laagste inschrijvers P. Rijnierse en Zoon te Overveen voor ƒ1.094.950. 28. Viering 25-jarig bestaan van de Stichting voor Opleiding tot Sociale Arbeid. 29. De vergadering van aandeelhouders der Haarlemsche Scheepsbouw Maatschappij besluit tot liquidatie van het bedrijf. Dr. H. S. Vissgher te Heemstede neemt in Den Haag de Graadt van Roggenprijs voor filmjournalistiek in ontvangst. De gemeenteraad besluit tot verhuur van grond aan de Italiëlaan voor de bouw van noodwinkels en een bank gebouw, tot onteigening van gronden en huizen in het complex Raaks en Doelen, stelt/10.000 beschikbaar om een organisatiebureau een onderzoek te laten instellen

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 166