165 bij het bedrijf van Openbare Werken, verleent een kre diet van 140.000 voor het vernieuwen van de Hagebrug over de Burgwal, een krediet van 1.526.000 voor her stel van de toren en het carillon der Grote Kerk (zie 30 juni), een krediet van 16.600 voor restauratie van het orgel in de Waalse kerk en besluit tot toelating als raads lid van de heer H. W. van Turnhout (K.V.P.), als op volger van Mr. Dr. A. F. H. Schreurs. 30. De Britse ambassadeur, Sir Andrew Noble, opent in de Vishal een tentoonstelling van hedendaagse Engelse typografie en boeken. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar neemt de gemeente-ontvanger van Bloemendaal, de heer N. Scheffer, afscheid. De gemeente-secretaris van Heemstede, de heer A. van Wingerde, legt zijn taak neer; beëediging van zijn op volger, mr. J. M. Kruitwagen. 31. j" De heer I. P. Speller, oud-hoofd van de r.k.school aan de Nieuwe Gracht. FEBRUARI 1. De burgemeester opent in de Vishal de tentoonstelling van de Oorlogsgravenstichting. B. en W. geven aan de bruggen over de Amerikavaart in Schalkwijk de namen: Kennedy; Wilson; Roosevelt. 9. Mevrouw P. Lissone-Wierdels te Overveen 100 jaar. 11. De gemeente koopt voor het Frans Halsmuseum aan het schilderijtje van een jongetje van Cornelis Corneliszoon (1562—1638). 13. f De heer C. A. Schipper, oud-directeur van de Heem- steedse Sportparken. 14. Promotie tot doctor in de rechten aan de Gemeente universiteit van Amsterdam op het proefschrift Themis en de muzen" van het lid van de gemeenteraad mr. G. VAN DEN BERGH.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 167